Yaşam

Three Sisters 47. Bölüm 1. Bölüm Önizlemesi Yayında! Türkan ve Somer Arasındaki Savaş Büyüyor!

Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi 47. yeni bölümüyle 25 Nisan Salı akşamı ekrana gelecek. Serinin yeni bölümünde; Nesrin’in hastalığı, ailesinin başına gelen olaylar ve sıkıntılar nedeniyle ilerler. Dönen, Türkan’ın annesine düşüncelerini daha fazla anlatmasını istemez. Türkan, Derya’nın evleneceğini duyunca deliye döner. Öte yandan Somer ile Mine’yi yakınlaşırken yakalayan Türkan, çektiği fotoğrafı mahkemede kullanacağını söylüyor. Three Sisters 47. bölüm 1. bölüm ön izlemesi yayınlandı. Türkan ve Somer arasındaki savaş büyüyor.

Türkan ve Somer Arasındaki Savaş Büyüyor!

47. bölüm 1. ön izlemede Üç Kızkardeş; Somer, Türkan’ı unutmaya karar verir vermez Türkan’ın şirkette çalışmaya başladığını öğrenir. Rüçhan sayesinde Türkan, Somer’in karşısına artık kendi ayakları üzerinde durabilen güçlü bir kadın olarak çıkmaktadır. Somer, Türkan’ın kendisine meydan okuduğunu anlar. İkisinin ortasında soğuk savaş başlar.

İşte Three Sisters 47. bölüm 1. bölüm ön izlemesi…

ÜÇ KARDEŞ 46. BÖLÜM ÖZETİ!

Evi taşlanınca şok üstüne şok yaşayan Türkan tüm cesaretini toplar ve dışarı çıkar. Yerliler Türkan’ı bilseler de herkes onları doldurmaya gelmiştir. Türkan tek başına verdiği emeği gözyaşları içinde anlatırken, mahalleli mahcubiyetten yere yığılır. Kim Türkan’ı haklı bulursa saldırgana saldırır.

Somer, Türkan’ın saldırıya uğradığını öğrenir. Hızla yanına gider ve artık orada yaşamasını istemez ve Türkan’ı evine alır. Türkan yaşadığı zorlukları Somer’den saklasa da Somer, sevdiği kadına yapılanların hesabını sormak için harekete geçer.

Somer, bebeklerinin gelişini kutlamak için Türkan’la yemeğe çıkar. Türkan’ın büyüleyici sesinden müzik dinlemek isteyen Somer âşık olur. Türkan, Somer’in kollarında dans ederken sesiyle Somer’i büyüler. Aşk her ikisi için de en keyifli ve vazgeçilmez duygu haline gelir.

Derya ve Mustafa gizlice evlenir. Bu sırrı bilen Dönüş, bu nedenle ailesine söylemek zorunda kalacağı sözler çoğalır. Nesrin, Somer’le yüzleşir ve ona bu evliliğin olmayacağını söyler. İki dinlenme. Somer, Nesrin’i bu tavrını sürdürürse ne Türkan’ına ne de torununa göstermeyeceği konusunda uyarır.

Somer ve Nesrin arasındaki gerilim artmaya devam ederken Türkan ikisinin ortasında kalır. Türkan, Somer’in gelişiyle aşk rüzgarına kapılmış ve geçmişin kötü anılarını unutmuş gibi görünse de Nezahat’in öğreneceği küçücük bir bilgi bile olayların gidişatını değiştirecektir.

Nesrin, Türkan’ın yanına giderek saldırı sırasında çekilen fotoğrafları gösterir. Türkan, Nesrin’in gösterdiği fotoğraflardan sonra Somer’e olan güvenini kaybeder ve boşanma kararı alır.

Üç Kız Kardeş 47. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Türkan, Somer’i Benimle Yakaladı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu