Haber

Fenerbahçe’den Samet Akaydın’ın Açıklaması: Kabul Edilemez

Fenerbahçe, Trabzonspor maçında Trezeguet ile imajı çok tartışılan ve ‘tükürdüğü’ için PFDK’ya sevk edilen Samet Akaydın’ın sevk kararının ardından açıklama yaptı.

“Tarihi bir skandal”

TFF HUKUK DANIŞMANLIĞI KARARI KABUL EDİLEMEZ

Futbolcumuz Samet Akaydın’ın kamera görüntülerinde herhangi bir işlem yapmadığı net bir şekilde kanıtlanmasına rağmen, TFF Hukuk Müşavirliği’nin tribünlerden alınan manipülatif bir sahneyi sosyal medyaya sunması ve ardından profesyonel futbol disiplin kuruluna sevk etmesi sonucu profesyonel futbol disiplin kuruluna sevk edildi. sosyal medyada yaratılan algı Türk futbolu adına tarihi bir olaydır. skandaldır.

“İftira…”

Sorunsuz ve samimi bir ortamda geçen maçta, Trabzon’da doğup Trabzonspor’un altyapısında yetişmiş ve milli takımımızın formasını terleyen bir futbolcu, hiçbir maç raporunda yer almayan gerçek dışı bir gündemle Türkiye’ye getiriliyor. halk tarafından iftira edildi. En net göstergesidir.

“Hatanızı düzeltin”

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak;

Bu sevke imza atan başta TFF Hukuk Müşavirliği olmak üzere Türkiye Futbol Federasyonu çatısı altında görev yapan her yetkiliyi davete; Bu hukuksuzluğun bir an önce çözülmesini bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu