Haber

Setur Marinaları, 34. Uluslararası Marmaris Yarış Haftası’nda Yarışçılara Ödüllerini Verdi

Setur Marinaları, 34. Uluslararası Marmaris Yarış Haftası’nda Yarışçılara Ödüllerini Verdi

 

34. Uluslararası marmaris yarış haftası, marmaris uluslararası yat kulübü (MIYC) tarafından organize ediliyor ve netsel marmaris marina ev sahipliğinde yapılıyor. Setur Marinaları, Netsel Marmaris Marina’da düzenlenen ödül töreninde kazananlara ödüllerini verdi.

 

Türkiye’nin lider zincir marina işletmecisi Setur Marinaları, 34. Uluslararası Marmaris Yarış Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikte yelken tutkunlarına destek verdi. Yarış haftasının özel gününde dereceye giren yarışmacılara ödülleri Setur Marina temsilcileri tarafından takdim edildi.

 

Etkinlik, Marmaris Körfezi’nde açık denizde gerçekleşti. Bu büyük organizasyona Türkiye’nin yanı sıra İspanya, Fransa, Rusya, Letonya, Almanya, Ukrayna, İngiltere, Kanada, İsveç, Kazakistan, Bulgaristan, ABD, Belarus, Moldova ve Estonya’dan toplam 110 yelkenli yat ve 1000 sporcu katıldı. . Etkinliğin son gününde Netsel Marina’dan sırayla ayrılan yatlar, hakem heyetinin belirlediği üçgen rotada yarışarak körfezde yola çıktı.

 

Setur Marinaları, denizcilik tutkusunu ve yelkencilikteki başarıyı desteklemeye devam edecek ve bundan sonraki organizasyonlarda da denizcilik tutkunlarıyla bir araya gelmeye devam edecektir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu