Sağlık

Cronos Pharma’nın Yenilikçi Ürünleri 4. Fonksiyonel Tıp Kongresi’nde Sağlık Profesyonellerinden Tam Not Aldı!

Cronos Pharma’nın Yenilikçi Ürünleri 4. Fonksiyonel Tıp Kongresi’nde Sağlık Profesyonellerinden Tam Not Aldı!

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Fonksiyonel Tıp Kongresi 20-22 Ekim tarihlerinde Sapanca Seçkine World Otel’de gerçekleştirildi. Türkiye’nin en büyük Fonksiyonel Tıp organizasyonu olarak bir klasik haline gelen etkinlikte, fonksiyonel tıptaki son gelişmeler tartışılıyor; Doktor, diyetisyen, fizyoterapist, hemşire ve eczacı gibi alanında değerli sağlık profesyonellerini bir araya getirdi.

Hastalıkların temel nedenlerini araştırarak bütünsel bir bakış açısı getiren fonksiyonel tıp, son yıllarda bilim adamlarının ve ilaç firmalarının odaklandığı alanlardan biridir. Binlerce yıldır uzun yaşamanın ve yaşlanmayı önlemenin mümkün olup olmadığını araştıran bilim insanları için de bütünsel bir sağlık yaklaşımı olarak karşımıza çıkıyor. Anti-Aging, tıp dünyasındaki son gelişmeler ve koruyucu hekimlik anlayışı sayesinde son derece etkili uygulamaların gerçekleştirilmesini mümkün kılmaktadır. Sürdürülebilir sağlık ve anti-aging alanında doğal içerikli ürünler geliştiren Cronos Pharma da 4. Fonksiyonel Tıp Kongresi’nde altın sponsor olarak yer aldı. Seçkine World Sapanca’da gerçekleştirilen kongrede Cronos Pharma, yaşlanmak ile yaşlanmak arasındaki farka dikkat çekerek yaşlanmanın aslında tedavi edilebilir bir hastalık olabileceği ihtimaline dikkat çekti; Kendi üretim tesislerinde üretilen bitkisel bazlı besin takviyelerinden oluşan BE serisi Türkiye pazarına sunuldu. Base Essentials olarak adlandırılan ürün seti, vücudun günlük yaşamda ihtiyaç duyduğu ve etkinlikleriyle fark yaratan vitamin ve minerallerin özel formülasyonlarını içeriyor; Genel sağlığa bütünsel bir fayda sağlayan takviyeleri içerir. BE Sharp, BE Guard, Be Active, BE Calm isimli bu çalışmalar katılımcılardan büyük beğeni topladı.

Cronos Pharma, kendi üretim tesislerinde ürettiği ürünlerin yanı sıra, NAD+ molekülünü içeren en etkili ve son teknoloji takviyelerden biri olan TRU NIAGEN’i de piyasaya sürüyor; Bu yenilikçi ürünün ülkemizdeki tek distribütörüdür. DNA’nın onarılmasına yardımcı olan, beyin dokusunun, kan damarlarının ve çok daha fazlasının iyileşmesini destekleyen çalışma, yine katılımcılardan büyük ilgi gördü.

Fonksiyonel tıp alanında Türkiye’nin en seçkin ve farkındalığı yüksek sağlık profesyonellerinin ağırlandığı fuarda, bütünsel sağlığa yönelik zengin, katkısız ve doğal içerikli destekleyici ürünlerin de yer alması büyük bir katma değer sağladı ve bazılarının bu konuda umutlarını artırdı. bugün konuştuğumuz konular yakın gelecekte geride kalacak.

Hastalıklı organa yönelik tedaviler, koruyucu ve kişisel tıbbi uygulamalara ilişkin özel eğitimler, vaka toplantıları ve sunumlardan oluşan kongre, 3 gün boyunca katılımcılara dolu dolu bir içerik sundu. Etkinliğin üçüncü gününde Infinity Rejeneratif Klinik Medikal Yönetici Uzmanı, “Sağlık yönetimi ve Anti-Aging’de yenilikler” konulu bir sunum gerçekleştirdi. Dr. Yıldıray Tanrıver, çağdaş tıp ile fonksiyonel tıbbın entegrasyonunun yaşlanmayı nasıl önleyebileceğine dair araştırmalarını, görüşlerini ve güncel gelişmeleri paylaştı. Katılımcılara sağladığı farkındalıkla dikkat çeken Tanrıver, Cronos Pharma bünyesinde yer alan ürünlerin fonksiyonel tıptaki etkisinden ve iyileşmeye desteklerinden bahsetti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

taskopru-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu