Haber

Bursa İnegöl kırsalı asfaltlandı

BURSA (İGFA) – Merkez ve kırsalda çalışmalarını sürdüren İnegöl Belediyesi, Çavuşköy Mahallesi’ndeki altyapı çalışmasının tamamlanmasının ardından 7 caddenin tamamını parke taşıyla kapladı. 3 bin metrekare parke taşı döşenen köyün sokakları yazın tozdan, kışın çamurdan arındırıldı.

Belediye Başkanı Alper Taban, beraberindeki heyet ile birlikte Çavuşköy Mahallesi’nde tamamlanan çalışmaları yerinde inceledi. Burada da bir açıklama yapan Önder Taban, “Çavuşköy Mahallemizde daha önce yaptığımız bazı çalışmalar vardı. Altyapılar tamamlandı. Bugün parke taşı çalışmaları tamamlandıktan sonra son halini yerinde görmek istedik. Özellikle kırsal mahallelerimizde insanların yaşadığı alanlarda ve mahallemizin yaşam alanı içerisinde var olan altyapı eksikliklerini gidermeye çalıştık. Ardından parke taşı kaplama işini tamamlıyoruz. Burada daha önce altyapı çalışmaları yapıldı. Şu anda gruplarımız 7 sokakta daha 3 bin m2’lik parke taşı uygulamasını tamamlamaya çalışıyor.”

“HEM MERKEZE HEM KÖYLÜ HİZMET VERMEYE ÇALIŞIYORUZ”

Her bölgeye hizmet verme gayreti içinde olduklarını belirten Önder Taban, “Nihayetinde nerede yaşam varsa orada ihtiyaçlar da olacaktır. İnsanımıza değer veriyoruz. Kırsal mahallelerimize, merkezimizdeki mahallelerimize, uçtaki mahallelerimize hizmet verme gayreti içindeyiz. Bunu yaparken hem arkadaşlarımızın hem parti teşkilatımızın hem muhtarımızın hem de buradaki temsilcilerimizin çok ciddi bir emeği var. Bunlar güzel hizmetler. Çalışmaların hayırlı olmasını diliyorum.”

haber-seydisehir.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu