İş

Uludağ Ekonomi Zirvesi bu yıl da Sapanca’da olacak

İSTANBUL (İGFA) –Türkiye’de markalaşan etkinliklerin başında gelen Uludağ İktisat Tepesi (UEZ), 27-30 Nisan 2023 tarihleri ​​arasında Sapanca’da gerçekleşecek.

Capital, Economist ve Start Up dergileri tarafından 2012 yılından bu yana düzenlenen Zirve’nin ana sponsoru Hayat Holding’dir. İş ve ekonomi dünyasının değerli aktörlerini bir araya getiren Zirve’nin 2023 yılı teması “Tek Dünya, Ortak Gelecek: Yeni Nesiller İçin Yarını Şekillendirecek Politikalar ve İş Stratejileri”.

Zirvede, yeni nesillere daha iyi bir gelecek yaratmak için ülkeler, liderler ve şirketler arasında “açık” ve “işbirlikçi” yaklaşımın, “bağlı kalmanın” ve “dengeyi kurmanın” değeri tartışılacak. Tüm dünyanın ortak bir kaderi ve geleceği paylaşacağı bilinciyle, geliştirilmesi gereken yeni sosyal ve ekonomik politikalar ve iş stratejileri tartışılacaktır.

BAKAN DR. NEBATI YÜKSEKTE OLACAK

Dünyadan ve Türkiye’den seçkin konuşmacıları ve iş insanlarını bir araya getiren Zirve’nin dikkat çekici konuşmacıları arasında TC Hazine ve Maliye Bakanı Dr. Nureddin Nebati de yer aldı.

DÜNYA SİYASİ SAHNEDEN DEĞERLİ İSİMLER ZİRVEDE

Dünya gündeminin de tartışılacağı Zirve’de siyaset sahnesinden çok değerli isimler yer alıyor.

Almanya Eski Cumhurbaşkanı Christian Wulff, İtalya Eski Başbakanı Enrico Letta, Mayıs ve Johnson Hükümetlerinden Sorumlu Eski Devlet Bakanı Jo Johnson dikkat çeken konuşmacılar arasında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu