Yaşam

Sanat, Teknoloji ve Gastronominin Muhteşem Uyumu ANDY Cosmos Theatre’da Başlıyor!

Andy’nin Bilinmeyeni Keşfetmek için yaptığı uzay yolculuğuna gezegenler ve farklı dünyalara uzanan varlıklar eşlik ediyor. Bu gezi ile Andy’nin ruhunu keşfedecek ve evrenin sonsuzluğunda kaybolacaksınız.

Kilit Group’un sanat, teknoloji ve gurme gastronomi kültürünü mükemmel bir şekilde harmanlayan yeni projesi Cosmos Theatre için özel olarak hazırlanan ANDY SHOW, dünya prömiyerini yapmaya hazırlanıyor.

Yaratıcı yönetmenliğini Igor Rudnik’in üstlendiği gösterinin kostümleri Alina German tarafından özenle tasarlandı ve müzikleri Ryan Otter tarafından özel olarak hazırlandı.

Andy’nin Bilinmeyeni Keşfetmek için yaptığı uzay yolculuğunun hikayesi ve yaşadıkları, sahne sanatları ve gösteri dünyasına doğru atılmış büyük bir adım olarak önemlidir.

Akrobatları, farklı dans stillerinde profesyonel dansçıları, Diva’sı, ünlü koreografları, özel sahne efektleri ve dekorları, dijital peyzaj içerikleri, şov konseptine entegre edilmiş gastronomik bir ziyafet ve sunumuyla ANDY’nin arkasında dev bir kadro var.

ANDY SHOW, Exclusive Dinner Show konseptiyle, 20 Haziran’dan itibaren Türkiye’nin yeni nesil gösteri merkezi Cosmos Theatre’da her salı, çarşamba ve perşembe seyircisiyle buluşacak.

Bilet satın almak için Cosmos Tiyatrosu’nu ziyaret edebilir, 444 90 30 Davet Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu