Haber

Meral Akşener: Ben hacıyım ağzıma alkol değmedi

UYGUN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, 14 Mayıs seçim çalışmaları kapsamında Isparta’da konuştu. Akşener, “Türkiye’de kadınlar hiçbir dönemde bu kadar acı çekmemişti. Orospu olduk, sırtından, karnından eksik edilmemesi gereken varlıklar olduk.”

Akşener’in açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“Sizin derdinizi dile getirmeden yıllar geçti. Bugün 14 Mayıs akşamı seçimi kazansak işgalciydik. Haydi. Doğrusu biz iktidara gelirsek, erkeklerle hayvanların evlenmesi yasal olacak.” Bunlar delirmiş. Tüm psikiyatristleri tedavi olmaya davet ediyorum. Bunlar sanrılar ve akıl hastalıklarıdır.

Bir konu daha var, 14 Mayıs akşamı iradeniz bizi seçerse şampanya eşliğinde kutlarız, onlar kazanırsa pak alınları secdeye kapanır. Küçücük çocukların hakkını çiğnediniz, tarımla uğraşanların emeğini çaldınız. Isparta’nın gülünü yok ettin, sonra temiz alınlarınla ​​seccadeye gideceğim diyorsun. Ben hacı bir kadınım, alkol ağzıma değmedi.

Çemberle başladığınız siyasi hayatınız gemilerle devam ettiyse, ABD şehirlerinde yüksek binalar yaptıysanız haramdır. Ama onlara bakmayacağız. 14 Mayıs akşamı sizlerin helal oylarıyla YETER Partisi birinci parti, Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ise 13. Cumhurbaşkanımız olacak.

‘PARTİMİ ÖVMÜYORUM SADECE SİZİ DİNLİYORUM’

3 yıldır seyahat ediyorum. 3 yıldır bu dükkanlarda parti yemedim, kendi partimi övmedim. Sadece seni dinledim. Arkadaşlarımız sorunlarımıza çözüm buldu, kamuoyuyla paylaştık, ev sahiplerine ‘kullanın’ dedik. Bir kısmını kullandılar ama çoğuna dokunmadılar. Müşterileri hayırseverdir. Esnaf ve tarım ekonominin bel kemiğidir. Yürürken ikisinin de yere yapışmış olduğunu gördüm.

Diyarbakır’da meçhul diyorlar, Isparta’ya geldiğimde PKK’lı diyorlar. Ben de değilim. Ama kendilerini ayna gibi görüp bize anlatıyorlar. Recep Bey’in sağ eli Gaffar Okkan’ın katilleri olan terör örgütü Hizbullah, solunda PKK, Kandil, Apo’dur.

Türkiye’de kadınlar hiç bu kadar acı çekmemişti. Kaltak olduk, sırtımızdan eksik olmaması gereken varlıklar olduk, karnımızdan sopa, taciz ve tecavüze uğradık. Karşınızda duran Meral Akşener, ben dört kardeşin en küçüğüyüm. Köyde doğdum, küçük şehirde büyüdüm. Recep Bey döneminde kocamı aldatan bir kadının iftirasıyla karşılaştım. Benim için ölümün karşılığıdır. Sonra biri ‘Kına yakılacak’ dedi, biri ‘Torunu gayri meşru’ dedi, biri üslubum söylememe izin vermiyor dedi. Ben onların yanında yer alırsam, Allah’ım size şahittir. Bugün evime dönsem Recep Bey’in önünde Türkiye’nin en gururlu hanımı olurdum. Sizin için çalışıyorum ve çalışmaya devam edeceğim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu