Ekonomi

Kuveyt Türk’ten okula dönüş kampanyası

Bankadan yapılan açıklamaya göre Kuveyt Türk, 2017 yılında yeni nesil kredi kartı Sağlam Kart’ın eğitim ve sağlık harcamalarında faizsiz 5 taksit özelliğini müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Kuveyt Türk, kredi kartına “faizsiz sonraki taksit ödeme” özelliğini de eklemiştir. 2022 yılında Sağlam Kart. Sağlam Kart ile tüm eğitim ve sağlık harcamalarını sınırsız 5 taksit ile desteklemeye devam eden Kuveyt Türk, müşterilerine ayda 3 defa 15 bin TL’ye kadar faizsiz 5 taksit imkânı sunarak müşterilerinin tüm ihtiyaçlarında destek oluyor. Yasal mevzuat ve bankacılık düzenlemelerine uymak kaydıyla diğer segmentlerdeki müşterilerine de hizmet vermektedir. .

1000 TL’ye 5 taksit imkanı

Kuveyt Türk, Eylül ve Ekim aylarını kapsayan Sağlam Kart ile okula dönüş kampanyası başlatarak velilerin ve öğrencilerin yüzünü güldürüyor. Kuveyt Türk, Sağlam Kart kullanıcılarına 1.000 TL’ye kadar Altın Puan ve faizsiz 5 taksit kazanma fırsatı sunuyor. Kuveyt Türk müşterileri, Sağlam Kart ile tek seferde yaptıkları 750 TL ve üzeri eğitim harcamalarından 75 TL olmak üzere 4 farklı süreçte toplam 300 TL Altın Puan kazanıyor. Sağlam Kart kullanıcıları, tek seferde 750 TL ve üzeri her giyim alışverişinde 75 TL olmak üzere 4 farklı işlemde toplam 300 TL Altın Puan kazanıyor.

Sağlam Kart, e-ticaret harcamalarında 1.000 TL ve üzeri her alışverişte 100 TL olmak üzere iki farklı süreçte toplam 200 TL Altın Puan kazanıyor. Ayrıca kampanya döneminde Kuveyt Türk Mobil müşterisi olup sonrasında Sağlam Kart satın alan müşteriler, 200 TL ve üzeri ilk harcamalarında 200 TL Altın Puan kazanacak.

Okula dönüş kampanyasından kazanılan Altın Puanlar, ilk hesap kesim tarihinde altına çevrilerek müşterilerin hesaplarına aktarılacak olup, müşteriler diledikleri zaman TL’ye çevirebileceklerdir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin eğitim için “ONAY EGİTM”, giyim için “ONAY GİYİM” ve e-ticaret için “ONAY ETİK” yazıp 2848’e SMS göndermeleri yeterli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu