Haber

KARDEMİR sporcularının yanında olmaya devam edecek

Karabük Demir Çelik Fabrikaları (KARDEMİR), amatör veya profesyonel sporçalışanlarını güçlendirmeye devam edecek.

Fabrikadan yapılan yazılı açıklamaya göre, Karabük, Bolu, Bartın, Zonguldak, Düzce, Kırıkkale, Kastamonu ve Ankara’da düzenlenen turnuvalarda birçok şampiyonluk kazanan KARDEMİR çalışanı Buğra Deniz, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından tebrik edildi. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı. 3 Bant Bilardo İl Birinciliği’ni kazandı.

Ödülünü Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven’in elinden alan Deniz, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenenler için bağış toplamak amacıyla diğer çalışanı Özgür Yılmaz ile Batı Karadeniz bölgesinde düzenlenen bilardo turnuvasına da katıldı.

Rakiplerine üstünlük sağlayan Deniz bölge birincisi, Yılmaz ise üçüncü oldu.

KARDEMİR’in desteğiyle Deniz ve Yılmaz, 5-23 Haziran tarihlerinde Ankara’da yapılacak Türkiye 3. Band Bilardo Şampiyonası’nda Karabük’ü temsil edecek.

2006 yılında aldığı lisansla bilardo mesleğine devam eden profesyonel sporcu Deniz, Türkiye’de yaklaşık 15 bin lisanslı sporcu arasında 95. sırada yer alıyor. Profesyonel kariyerine 2010 yılında başlayan Yüksel, 830. sırada yer alıyor.

Çalışanlarını spora yönlendirmek için çalışmalarını sürdüren KARDEMİR, amatör ve profesyonel olarak spor yapan çalışanlarını desteklemeye devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu