Teknoloji

Harvey Smith: Redfall’ın İlk Günden itibaren Game Pass’te Olması Biraz Korkutucu

 
Arkane Studios tarafından geliştirilen açık dünya kooperatif birinci şahıs nişancı oyunu Redfall için yeni açıklamalar gelmeye devam ediyor. Stüdyo yöneticisi Harvey Smith, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada, oyunun ilk günden Xbox Game Pass hizmetinde olmasının hem yeterli hem de biraz korkutucu olduğunu belirtiyor.
 
Harvey Smith, Game Pass’in potansiyeli olduğunu söylüyor
 
 
 
GamesRadar ile yakın zamanda yapılan bir röportajda konuşan stüdyo yöneticisi Harvey Smith, oyunun Xbox Game Pass ile daha fazla kişiye ulaşacağının farkında olduğumu söyledi. Bu sözlerden sonra bazı çekinceleri olduğunu belirtti.
 
Smith sözlerine şöyle devam etti: “Xbox Game Pass hizmetinin potansiyelini biliyoruz. Game Pass’in sunduğu kullanıcı havuzu oldukça büyük. İyi yönüyle de biraz korkutucu. Örneğin, Redfall’ı kaç kişi oynayacak? İlk hafta? Beklediğimizden çok daha fazla olursa, kullanıcılar olursa…. olursa, kısa sürede çok sayıda geri bildirim alırız ve birçok kişi ne yaptığımızı görebilir. son birkaç yıldır yapıyorum.
 
Redfall, 2023’ün ilk yarısında Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. İlk günden itibaren Xbox Game Pass hizmetinde de yer alacak.

gevashaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu