Haber

Esenyurt’taki korkunç cinayete ilişkin yeni bir görüntü ortaya çıktı

Esenyurt’taki korkunç cinayetle ilgili yeni bir görüntü ortaya çıktı: 2 ay önce dükkana gelip kavga çıkardı.

Esenyurt’ta 2 kişinin hayatını kaybettiği, 1 kişinin de yaralandığı silahlı saldırıya ilişkin yeni bir sahne ortaya çıktı.

İSTANBUL Esenyurt’ta iki kişinin hayatını kaybettiği, bir kişinin de yaralandığı iş yerinde, olaydan yaklaşık 2 ay önce çıkan kavgaya ait görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde Servet Ö. 2 ay önce dükkana baskın yaparak çıkan arbedede şahıs ayağından yaralandı.

Esenyurt’ta otomobille geldikleri iş yerini ortalığı karıştıran 4 saldırgan, 2 genci öldürdü, 1 kişiyi ağır yaraladı. Saldırganlar Murat Ö., Tarık Ö., Azad Ö. ve Samet Ö. operasyonda yakalanarak gözaltına alındı. Olayın alacaklı sorunu olduğu anlaşılırken, saldırganlardan Murat Ö. tutuklanarak cezaevine gönderildi. Soruşturma devam ederken olaya ilişkin yeni bir görüntü ortaya çıktı.

İki ay önce de dükkanda arbede sahneleri ortaya çıktı.

Görüntüde yaklaşık 2 ay önce hayatını kaybeden Yunus Emre Erzen’in ağabeyi Mehmet Erzen’in iş yerine gelen Murat Ö.’nün kardeşi Servet Ö. ile tartıştığı ve ardından tabancayla bacağından vurduğu görülüyor. Bu sırada orada bulunan baba Cantürk Erzen, Servet Ö.’yü yanına alır. sakatlıkla çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu