İş

Elon Musk: Twitter’ı Satabilirim

milyarder iş adamı Elon Musk BBC’ye dikkat çekici bir röportaj verdi. Bu röportaj aslında Musk için pek çok itirafı da beraberinde getirdi. Yaptığı açıklamalara baktığımızda Elon Musk’ın bazı pişmanlık duymak Görürüz. Elon Musk’ın BBC muhabiri James Clayton ile yaptığı röportaja hep birlikte yakından bakalım.

Elon Musk’ın BBC’ye verdiği röportajın değerli bir bölümü 44 milyar dolara satın alınan Twitter ile ilgiliydi. acı vericiBir süreçten geçtiğini belirten Musk, ” Ağrı seviyesi oldukça yüksekti. Parti gibi değildi.Twitter’ı aldığına pişman olmadığını belirten milyarder iş adamı, son ayların oldukça iyi geçtiğini söyledi. stresli Geçtiğini ancak işlerin yavaş yavaş yoluna girdiğini açıkladı. Bu sırada; Elon Musk, Twitter platformuna iyi bir teklif olması durumunda satabilirsino da ekledi.

Twitter’ın reklam geliri arttı

James Clayton’ın Twitter’ın mali durumunu sormasının ardından çarpıcı bir açıklama yapan Musk, şu ifadeleri kullandı: işler iyi gidiyor belirtilmiş. Bu değerliydi çünkü Twitter, Elon Musk devraldıktan sonra reklamcılardan uzaklaştı ve platformun bir numaralı gelir kaynağının kurumasına neden oldu. Twitter’ın kendisi bile iflas edebilir dedi. BBC’nin açıklamasına göre, reklamverenler geri döndüğünü ortaya çıkarır. Gelecek adına da konuşan iş adamı, ” İşler iyi giderse, nakit akışı bu çeyrekte pozitife dönebilir.’ sözlerini kullandı.

2022-2023 dönemi teknoloji dünyası için pek uygun geçmedi. Öyle ki, istisnasız tüm büyük şirketler, toplu işten çıkarma Onlar yaptı. Twitter bunlardan biriydi. Elon Musk, platformu devraldığında 8.000 civarında çalışanı olduğunu ve bu sayının şu an 1.500 seviyeonu belirt.

“Ayak bileğime vurdum”

Elon Musk’ı bilirsiniz; Twitter’da kafasına göre paylaşımlar yapıyor. İşte bu konuda bir itirafta bulunan iş adamı, ” Topuğumu çok mu vurdum? Evet . Sanırım saat 3:00’ten sonra tweet atmamalıyım. Tartışma yaratabilecek bir tweet atacaksanız, bunu bir taslak olarak kaydedin ve ertesi gün geriye bakın.sözlerini kullanmak, aslında paylaşımlarından dolayıdır. pişman olduğunuişaret etmiştir.

Bu ortada; son saatlerde seninle Biz paylaşıyoruzBir haberimizde Elon Musk, Twitter’daki ücretsiz mavi tiklerle ilgili bir açıklama yaptı ve son başvuru tarihi belli oldu. 20 Nisan olduğunu söylemiştik. Tabii bu tarih biraz kafa karıştırıcıydı. Ancak Musk, BBC’ye verdiği bir röportajda da aynı açıklamayı yaptı. Yeni ücretsiz mavi tikler, Gerçekten20 Nisan olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu