Teknoloji

Blizzard Devasa Diablo 4 Güncellemesi Yayınlayacak

gelecek hafta devasa Diablo 4 güncellemesi yayımlanacak. Gerçek Campfire Chat yayınında gördüğümüz gibi, notlar on üç sayfaya yayılıyor. Sadece ne kadar geniş olacağını hayal edin. Peki bu devasa güncellemede bizi neler bekliyor? Detaylar burada.


İlginizi çekebilir:  Diablo 4 Satış Rekorları Kırmaya Devam Ediyor!


Devasa Diablo 4 Güncellemesi Geliyor

Diablo 4 oyununun başındaki isim Rod Fergusson, oyun yönetmeni Joe Shely ve geliştirici ekip Adam Fletcher ve Tiffany Wat gibi isimlerin katıldığı yayında bizleri bekleyen yeniliklerin yanı sıra ilk olarak oyunun oynanacağı söylendi. dönem hazır.

Yeniliklerden ilki, kabus gibi zindanlara yürümek istemeyen oyuncuları sevindirecek. Öyle ki, kabus zindanlarına gitmek için bir mührü etkinleştirdiğinizde, doğrudan zindana bir geçit açılacaktır. Ayrıca bu şekilde bir zindandan diğerine geçebileceksiniz.

Kabus zindanlarının dışında takı ve item droplarda birbirinden değerli yenilikler bizleri bekliyor olacak. Artık mücevherler malzeme çantasına gidecek ve envanteriniz gereksiz yere işgal edilmeyecek. Böylece bir şey alıp almama konusunda ikilemde kalmazsınız.

Blizzard Entertainment, Druid sınıfını seçen oyuncular için iç açıcı bir gelişmeden de bahsetti. Sınıfla ilgili olmayan efsanevi eşyanın düşmesine neden olan teknik sorunun düzeltileceği söylendi. Şimdi, Druid olarak oynuyorsanız, uygun öğeleri bulmakta herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız bir haberimiz olmuştu. Multi-Power modunda oynayan ve yüzüncü bölümü birinci olarak geçen yayıncı, uğruna çok çalıştığı karakterini kopukluk nedeniyle kaybetmişti. Yaşanan bu hayal kırıklığının ardından Blizzard Entertainment, geç de olsa bunun önüne geçmek için bir atak yapacak. Öyle ki, eğer bir şekilde temas kesilirse, özel bir nesne yardımıyla karakterimiz hızlı bir şekilde sadık yere ışınlanacaktır. Escape Scroll adı verilen bu nesne ile artık kontrolümüz dışında gelişen bir sorun yüzünden karakterimizi kaybetmeyeceğiz.

Yayında değinilen bir diğer konu da ilk dönemdi. Temmuz ortasında başlaması gereken ilk dönemde haritada savaş sisi olmayacak ve Monuments of Lilith için rastgele sıfırlamalar olmayacak. Ancak yan görevler ve geçiş notlarının sıfırlanacağı söyleniyor. Sonuç olarak altı yüz yedi yüz şöhret puanı ile yeni döneme başlamak mümkün olacak. Sıfırlama olaylarını tamamlarsanız, şöhret seviyenizi bir kez daha maksimum seviyeye çıkarabileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu