Haber

Anadolu Efes depremzede köpekleri ağırladı

İSTANBUL (İGFA) – Kurulduğu günden bu yana toplum için fayda yaratmayı ilke edinen Anadolu Efes Spor Kulübü, salgından etkilenen köpek dostlarımız için Pawder ve S Sport Plus işbirliğiyle yeni bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. geçen şubatta meydana gelen beyin sarsıntısı felaketi.

Anadolu Efes, EuroLeague’de AS Monaco maçında Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve çevre illeri etkisi altına alan depremde zarar gören depremzede köpekleri konuk etti. Afette köpeklere ve barınak hayvanlarına sahip çıkılmasına dikkat çekmek amacıyla Sinan Fazilet Spor Salonu’na getirilen köpekler de devre arasında parkeye çıktı. Tek tek duyurulan ve tanıtılan sevimli arkadaşlarımız, spor ayakkabılarıyla sevenlerini selamladı.

Anadolu Efes Spor Kulübü ve Pawder, maç boyunca gerçekleştirdiği etkinlikler, salona yerleştirilen stantlar ve bilgilendirici içeriklerle basketbolseverleri depremzede köpekler ve barınak hayvanları için “Yuva Olun”a davet etti.

#YuvaOl kampanyasına destek veren ünlü oyuncular ve fenomenler maçı köpekleriyle takip etti.

Anlamlı projeye vakıf olmak isteyen Onur Büyüktopçu ve Jessica May gibi ünlü isimler de Sinan Fazilet Spor Salonu’nda yer alarak depremzede köpek ve barınak hayvanlarının sahiplenilmesi konusunda farkındalık yaratılmasına katkı sağladı. Seyircilerin ilgi odağı olan köpeklerle küçük bir köpek tribünü de oluşturuldu.

Anadolu Efes Spor Kulübü, yeni sosyal sorumluluk projeleriyle toplumsal fayda yaratmaya devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu