Haber

23 NİSAN RESİMLİ MESAJLAR: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın en anlamlı, duygusal ve kısa mesajları! 23 Nisan tebrik mesajları!

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Büyük Milli Savaş Meclisi’nin açılış yıl dönümü. 23 Nisan Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kutlanan milli bayramdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk milli bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama mesajları araştırılıyor. Kullanıcılardan 23 Nisan fotoğraflı mesajlar! En anlamlı 23 Nisan mesajları! En duygusal ve kısa 23 Nisan yazıları! araştırılıyor. İşte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajları!

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJLARI!

– “Yarının teminatı olan çocuklarımıza yarının gözüyle bakalım ki yarınlarımız aydınlık olsun. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.”

– ” Çocuklarımızın karınlarını ve zihinlerini doyurduğumuz kadar ruhlarını da doyurmalıyız. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.”

– Çocukların tavsiyeden çok iyi örneklere ihtiyacı vardır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

Bir çocuk dünyanın en büyük mutluluğudur. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

– Ulusal egemenlik, milletin şerefi, şerefi ve haysiyetidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

Vatanı korumak çocukları korumakla başlar. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

– Çocukların hakim olduğu ama oyuncak dünyasına dönüşen bir dünya. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

Çocuklarımızın karınlarını ve zihinlerini doyurduğumuz kadar ruhlarını da doyurmalıyız. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

– Çocuklar asla göremeyeceğimiz geleceğe gönderdiğimiz mesajlardır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

Yeni Türk Devleti’nin yapılanmasının ruhu milli egemenliktir. Milletin kayıtsız şartsız egemenliğidir. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.

– “23 Nisan, Türk Milletinin kendi geleceğini tayin ettiği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı, milletin bağımsızlığının tüm dünyaya haykırdığı Türk tarihinin önemli dönüm noktalarından biridir. 23 Nisan Kutlu Olsun” Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı.”

Milli egemenlik öyle bir nurdur ki önünde zincirler erir, taçlar, tahtlar batar yok olur.

-Bütün dünya bilsin ki, bu devletin ve bu milletin başında hiçbir güç, hiçbir otorite yoktur. Tek bir kuvvet vardır. Aynı zamanda ulusal egemenliktir. Tek otorite var. O, milletin kalbi, vicdanı ve varlığıdır.

Ulusal egemenlik, milletin şerefi, şerefi ve haysiyetidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu